Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ja pamietam powojenna organizacje a nazywala sie a-k od skrutu akury-akaczki.Byla to mlodziez powojenna,biedna bez pracy czy innego zajecia.Laczyli sie ze soba i aby zdobyc pieniadze kradli kury,kaczki a nawet okradali sprzedawcow koni kiedy wracajacych z targu napadali i zabierali pieniadze.Wladza ludowa uporala sie z akowcami i zaczela organizowac ruchy chlopskie gdzie czesc wstapilo do zsl-u lub pezetperu.Podobne rzady mamy do dnia dzisiejszego tylko pod innymi pseudonimami jak platforma peesel,nowoczesna czy pis.Sa to zlodzieje tylko w bialych kolnierzykach i pomimo policji.prokuratur,sadow,nikow,ABW machina akowcow jedzie dalej.Ostanie dni pokazaly jaka to sila psl w agencji rynku rolnego.Przez kilka lat rzadzenia ukradli sobie okolo 300 mil.pln.Koalicjant odpuscil im idal wolna reke w rzadzeniu tylko z wnioskiem wara od nas na kilka kilometrow.W pesel obrona Burego a w platformie obrona min.sportu i zabawa w ciuciu babke trwa.Nikt niczego nie ukradl nic nikomu nie zginelo.Mysle,ze w pis nastapi refleksja i juz czas na robienie porzadku a winni okropnych przekretow pojda tam gdzie ich miejsce.Czy tak bedzie zobaczymy  po pewnym czasie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja pamietam powojenna organizacje a nazywala sie a-k od skrutu akury-akaczki.Byla to mlodziez powojenna,biedna bez pracy czy innego zajecia.Laczyli sie ze soba i aby zdobyc pieniadze kradli kury,kaczki a nawet okradali sprzedawcow koni kiedy wracajacych z targu napadali i zabierali pieniadze.Wladza ludowa uporala sie z akowcami i zaczela organizowac ruchy chlopskie gdzie czesc wstapilo do zsl-u lub pezetperu.Podobne rzady mamy do dnia dzisiejszego tylko pod innymi pseudonimami jak platforma peesel,nowoczesna czy pis.Sa to zlodzieje tylko w bialych kolnierzykach i pomimo policji.prokuratur,sadow,nikow,ABW machina akowcow jedzie dalej.Ostanie dni pokazaly jaka to sila psl w agencji rynku rolnego.Przez kilka lat rzadzenia ukradli sobie okolo 300 mil.pln.Koalicjant odpuscil im idal wolna reke w rzadzeniu tylko z wnioskiem wara od nas na kilka kilometrow.W pesel obrona Burego a w platformie obrona min.sportu i zabawa w ciuciu babke trwa.Nikt niczego nie ukradl nic nikomu nie zginelo.Mysle,ze w pis nastapi refleksja i juz czas na robienie porzadku a winni okropnych przekretow pojda tam gdzie ich miejsce.Czy tak bedzie zobaczymy  po pewnym czasie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do końca marca do pieniądze dostanie 85 proc. rolników, a wypłacona kwota wyniesie 11 mld zł - poinformował w środę na konferencji prasowej prezes Agencji Daniel
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obecny Prezes agencji zwrócił również uwagę na niebotyczne wręcz wydatki na system informatyczny i jego liczne modyfikacje na co w tym okresie wydano 2,3 mld zł z tego około 1 mld zł to zamówienia z wolnej ręki. Ze zmianami w systemie informatycznym są związane tegoroczne opóźnienia w wypłacie dopłat bezpośrednich dla rolników.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czołówka dyrektorska psl otrzymała po blisko 300 tysięcy nagród na głowę czyli po ponad 40 tysięcy rocznie, co w przypadku pracowników sfery budżetowej musi robić wrażenie (ARiMIR jest podporządkowana ministrowi rolnictwa). Wypłata kolejnych 12 mln zł nagród za rok 2015 dla kadry kierowniczej agencji została zablokowana przez nowego prezesa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Patologia. Tak jednym słowem można określić to, co działo się w Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa zarządzanej przez ekipę PSL. Niegospodarność. Wydawanie pieniędzy na niedziałające systemy informatyczne. Przyznawanie sobie ogromnych premii. Zatrudnianie rodzin. – Politycy Polskiego Stronnictwa Ludowego traktowali agencję jak swój prywatny folwark
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A podobno zwolniona pani z ARiMR we Włodawie dostała prace jako kierownik w Powiatowym Zespole we Włodawie Lubelskiego Ośrodka Rolniczego w Końskowoli. Oczywiście dyrektor z PSL.Mam nadzieję, że niedługo pogonią ich z LODRu i innych instytucji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratuluję Hetmanowi wyczucia, wie gdzie powsadzali swoich "pociotków "co nie nauka a chęć szczera zrobi z was oficera", teraz blady strach? Trzeba było wcześniej myśleć że państwowe to nie tylko wasze pociotkowe. Cieszę się że wreszcie tą Ścianę Wschodnią zamiata.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pis to największy obciach w historii Polski
Obciachu jako jako takiego to Tyś nigdy nie zaznał, bo wstydu nie poznałeś i się do dzisiaj nie wstydzicie...ani za Bronka szoguna, ani za strugi deszczu dla Merkiel . Dzisiaj jestem dumny z naszych polityków! Występ Szydło w EU parlamencie zaskoczyło wszystkich, podróż Dudy do Chin i Azji to majstersztik dyplomacji!!! Chińczycy najpierw chcieli przyjąć go jak innych polityków, ale gdy zobaczyli że Polska staje się głównym ich partnerem (moze się stać) w tej części Europy to zgotowali mu przyjęcie że Niemcy zazdrościli. Ale mamy dość takich inteligentnych durniów jak Ty, który jedynie potrafi służyć i dupolizać jak nie homosovietikusowi to germanonikowi, naucz się chodzić ofermo na prosto, jesteśmy Polakami!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratuluję Hetmanowi wyczucia, wie gdzie powsadzali swoich "pociotków "co nie nauka a chęć szczera zrobi z was oficera", teraz blady strach? Trzeba było wcześniej myśleć że państwowe to nie tylko wasze pociotkowe. Cieszę się że wreszcie tą Ścianę Wschodnią zamiata.
 
A podobno zwolniona pani z ARiMR we Włodawie dostała prace jako kierownik w Powiatowym Zespole we Włodawie Lubelskiego Ośrodka Rolniczego w Końskowoli. Oczywiście dyrektor z PSL.Mam nadzieję, że niedługo pogonią ich z LODRu i innych instytucji.
Dużo pracy przed nami, ale najważniejsze, przesiać i odwiać plewy i zgoniny, a ziarno pozostawić....Bo nie wazne skąd kto przychodzi ale z czym....A panami bosami mafii zajmiemy się za parę miesięcy. Musimy Polsce przywrócić wiarę w prawość i sprawiedliwość państwowych urzędów. To potrwa, bo zdaję sobie jak i inni sprawę ze nowi, nie zawsze będą nowym powiewem tym na który wszyscy liczą, ale wtedy to już ich bedzie można noermalnie zmienić, ogłaszać konkursy itp, teraz nie idzie, bo wszystko w rękach mafii kolesiostwa i pociotkowości. Każda próba łagodniejszych zmian skazana jest na porażkę, bo nie problemem są ludzie, tylko układ w którym siedzą po uszy, niejednokrotnie nie zdając sobie z tego sprawy. Jak już usłyszę że krajani zaczniecie mówić idę poszukać pracy, idę do szkoły....zamiast jak teraz "załatwić"  to już będzie sukces.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak trzymać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe ile mogą zarabiać kierownicy i dyrektorzy z nadania pis? Można to jakoś sprawdzić? Ciekawi mnie czy rzeczywiście jest to "lepsza zmiana" czy tylko dorwać się do koryta?. PO i PSL mogą uczyć się od PiS jak się robi dobrą zmianę. Nowa pajęczyna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratuluję Hetmanowi wyczucia, wie gdzie powsadzali swoich "pociotków "co nie nauka a chęć szczera zrobi z was oficera", teraz blady strach? Trzeba było wcześniej myśleć że państwowe to nie tylko wasze pociotkowe. Cieszę się że wreszcie tą Ścianę Wschodnią zamiata.
Nareszcie nie wygrał ICH KOALICJANT i gonią gumofilcowych działaczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
   gdzie takich debili sieją?. pracuje w KRUS od 1997 r i nikt mnie do żadnej partii nie namawiał, a napewno już do PIS nie wstąpie.
Może d.... dajesz komu trzeba. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co, korytka zabierają?Boli zielone prostytutki ,co nie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Agencja w Piaskach -100% urzędników to rodziny PSL.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może d.... dajesz komu trzeba. 
Ale z ciebie kretyn. I cham - niewart nawet tego, by do walnąć w tępy łeb. Poziom "kultury" typowy dla buractwa, co dorwało się się do kasy, stołków, władzy. Samoobrona też tak zaczynała. Z taką "pompą" i w podobnym stylu. Pamiętasz, jak skończyła?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
już sześciokrotnie aplikowałam na inspektora do Krusu, tam zawsze kręciła się starsza pani, niezbyt urodziwa nigdy nie widziałam aby coś robiła, dziś dowidziałam się że już 2 lata powinna być na emeryturze, a młodzi nie mają pracy/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Myślę, że w przypadku odwołanych osób decydowała ocena polityczna, a nie merytoryczna. A więc najgorsza z możliwych." - ktoś chyba zna to z autopsji, sami tak postępowaliście wiec nie powinno to was teraz dziwić. "Jestem pewien, że nie są to decyzje merytoryczne, tylko chęć powierzenia stanowisk osobom związanym z partią rządzącą" – no tak jasne, oczywiście, przez lata karty rozdawało PO i PSL i wszystko było w porządku, stanowiska i awanse wyłącznie po linii partii, nagrody i dodatki dzielone "po równo " w pierwszej kolejności dla "tych lepszych" czyli partyjniaków i koleżeństwa. "Przez lata nikt nie pytał, na kogo głosowali." - przed każdymi wyborami demagogia i pospolite ruszenie, wciąganie pracowników na listy wyborcze, tzw. propozycje nie do odrzucenia, podpisywanie list wyborczych oraz roznoszenie ulotek i plakatów. Po zmianie władzy w Polsce, blady strach padł "na biednych zmęczonych braniem wypłaty i premii przyjaciół zielonego listka", zdali sobie spraw "Myślę, że w przypadku odwołanych osób decydowała ocena polityczna, a nie merytoryczna. A więc najgorsza z możliwych." - ktoś chyba zna to z autopsji, sami tak postępowaliście wiec nie powinno to was teraz dziwić. "Jestem pewien, że nie są to decyzje merytoryczne, tylko chęć powierzenia stanowisk osobom związanym z partią rządzącą" – no tak jasne, oczywiście, przez lata karty rozdawało PO i PSL i wszystko było w porządku, stanowiska i awanse wyłącznie po linii partii, nagrody i dodatki dzielone "po równo " w pierwszej kolejności dla "tych lepszych" czyli partyjniaków i koleżeństwa. "Przez lata nikt nie pytał, na kogo głosowali." - przed każdymi wyborami demagogia i pospolite ruszenie, wciąganie pracowników na listy wyborcze, tzw. propozycje nie do odrzucenia, podpisywanie list wyborczych oraz roznoszenie ulotek i plakatów. Po zmianie władzy w Polsce, blady strach padł "na biednych zmęczonych braniem wypłaty i premii przyjaciół zielonego listka" zdali sobie sprawę że należy wziąć się do pracy, a nie szukać znajomości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie bez wykształcenia, bez doświadczenia i przygotowania merytorycznego ale za to z PiS! Komuna wraca ...
Tak właśnie wygląda ekipa PO-PSL w Krusie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 7 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...